Wrobieni w Poliso Lokatę, wysoka opłata likwidacyjna i pozew

Wrobieni w Poliso Lokate, wysoka opłata likwidacyjna i pozew

Pieniądze które straciliśmy możemy odzyskać ! Nawet jeśli minęło już 10 lat od zamknięcia polisolokaty.

Posiadacza Poliso Lokaty NIC TO NIE KOSZTUJE. lokaty-inwestycje-1325188994

 

Zauroczeni rewelacyjną formą oszczędzania :

Wrobieni w Poliso Lokatę, wysoka opłata likwidacyjna i pozew

Wielu z nas zastanawia się nad sposobem skutecznego zabezpieczenia swojej przyszłości finansowej. Pragniemy, by była ona stabilna, nienaruszalna i stanowiła pewnik w naszym życiu. Dlatego też bardzo często decydujemy się sięgnąć po produkt finansowy, który, poprzez uiszczanie regularnych składek, będzie inwestycją w bezpieczną przyszłość.

Odzyskaj Swoją Opłatę Likwidacyjną >>> Odbierz <<<

1. Jakie Ponosimy Ryzyko ?

 

Niestety, wielu Klientów

 

Kancelarii spotyka się z nieuczciwością ze strony Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz pośredników. Bardzo często dzieje się tak, iż polisy inwestycyjne sprzedawane są pod otoczą lokaty bankowej, co dla Klienta oznacza potencjalnie większy zysk. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Taki produkt finansowy obarczony jest bardzo wysokim ryzykiem. Najistotniejsze i związane z najbardziej odczuwalnymi dla Klienta konsekwencjami jest jednak to, iż kapitał nie podlega jakiejkolwiek ochronie.

2. Ile to kosztuje, Wrobieni w Poliso Lokatę, wysoka opłata likwidacyjna i pozew ?

Wrobieni w Poliso Lokatę, wysoka opłata likwidacyjna i pozew

Programy długoterminowego oszczędzania, najczęściej oferowane Klientom w opakowaniu polis na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, wydawały się doskonałym sposobem na uniknięcie zapłaty podatku Belki. Niestety – liczba opłat sprawia, że taka forma inwestycji z reguły jest po prostu nieopłacalna. Ponadto – bardzo często nie ma ona nic wspólnego z oszczędzaniem lub też inwestowaniem w bezpieczną i stabilną ekonomicznie przyszłość.

Jako prawnicy wielokrotnie spotykamy się z sytuacją, kiedy Klient, decydując się na produkt inwestycyjny, godzi się płacić regularne składki przez długi okres. Często motywatorem takich działań jest groźba utraty całości lub części zainwestowanych środków, czyli konieczność uiszczenia opłaty likwidacyjnej, która może wynieść nawet 100% wartości wpłaconych już składek.

Wrobieni w Poliso Lokatę, wysoka opłata likwidacyjna i pozew

Jeżeli więc pragną Państwo odpowiedzialnie podejść do rezygnacji z polisy oraz uwolnić się od zobowiązań, które ograniczają Państwa możliwości finansowe, nie przynosząc jednocześnie oczekiwanych zysków, to konieczne będzie spotkanie z prawnikiem.

Odzyskaj Swoją Opłatę Likwidacyjną >>> Odbierz <<<

Co warto w takiej sytuacji zrobić ?

Jednym z podstawowych działań podejmowanych przez pracowników Kancelarii jest prowadzenie spraw związanych z dochodzeniem roszczeń o zwrot pobranych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe opłat likwidacyjnych. Tego typu koszty bardzo często są konsekwencją rozwiązania umowy ubezpieczenia na życia – najczęściej tzw. polisolokat, czyli produktów finansowych opierających się na konieczności uiszczania regularnych składek (rocznych, kwartalnych lub miesięcznych). W przypadku tego typu spraw i roszczeń (o zwrot pobranej opłaty likwidacyjnej), jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych wyjaśnień, jak również podjąć się reprezentowania Klienta w trakcie prowadzonych negocjacji oraz postępowania sądowego.

indeks

Ustawa z dn. 17 listopada 1964 roku – Kodeks Postępowania Cywilnego, jak również ustawa z dn. 17 grudnia 2009 roku o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym regulują czynności, które muszą być podjęte, by móc wystąpić z pozwem zbiorowym.

Roszczenia o zwrot pobranej przez ubezpieczyciela opłaty likwidacyjnej mogą być przedmiotem w postępowaniu opartym właśnie na pozwie zbiorowym. Z tego typu strategią proceduralną wiąże się wiele korzyści, ale również konieczność dostosowania do obligatoryjnych kryteriów.

Najistotniejsza, w przypadku pozwów zbiorowych, jest możliwość zoptymalizowania opłaty sądowej oraz rozłożenia kosztów postępowania na wszystkich członków grupy. Jest to bardzo ważne – szczególnie w przypadku braku chęci wypracowania ugody ze strony ubezpieczyciela lub też przedstawienia jej bardzo niekorzystnych warunków. Wówczas postępowania okazują się nie tylko długotrwałe, ale i kosztowne. Rozłożenie wszystkich opłat na wszystkie osoby tworzące tzw. grupę poszkodowanych pozwoli udźwignąć ten ciężar.

 

Obecnie prowadzimy sprawy związane z tzw. polisolokatami:

Odzyskaj Swoją Opłatę Likwidacyjną >>> Odbierz <<<

Wrobieni w Poliso Lokatę, wysoka opłata likwidacyjna i pozew

Generalii, Axa, Aegon, ING, Skandia, Compensa, Europa, OpenLife, Nordea i Alianz w których sprawy toczą się już na podstawie wcześniej otrzymanych wyroków.

Walczymy o uzyskanie wyroku przy produktach oferowanych przez Grupę Getin Noble Bank występującymi pod wieloma nazwami tj: PARETO, LIBRA, LUKRA, POSO, POBO, jako lokatę z dopłatą. ( O wynikach będziemy informować klientów którzy zgłoszą się do nas o pomoc w tej sprawie).

Jeżeli znalazłeś się wśród osób poszkodowanych skontaktuj się z Kancelarią telefonicznie lub proszę o wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Odzyskaj Swoją Opłatę Likwidacyjną >>> Odbierz <<<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz