Szukasz karty kredytowej? Zobacz naszą porównywarkę kart.

Ile chcesz mieć na karcie, żeby spełnić swoje marzenia ? 

Pomożemy Ci w zrealizować!

karty-kredytowe

  1. Nasza porównywarka znajdzie kartę kredytową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
  2. Na polskim rynku istnieje wiele kart posiadających odmienne warunki udzielanego kredytu. Poza dobrze znanymi markami jak mBank, Citibank, Millennium, porównujemy także karty Banku BPH i T-Mobile Usługi Bankowe oraz kartę przepłaconą O!card.
  3. Dzięki tej różnorodności mamy pewność, że znajdziesz kartę spełniającą Twoje oczekiwania. Karty pogrupowaliśmy w kategorie tematyczne, aby już na wstępie ułatwić Ci podjęcie decyzji.

4. Nasza porównywarka znajdzie kartę kredytową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Na polskim rynku istnieje wiele kart posiadających odmienne warunki udzielanego kredytu. Poza dobrze znanymi markami jak mBank, Citibank, Millennium, porównujemy także karty Banku BPH i T-Mobile Usługi Bankowe oraz kartę przedpłaconą O!card. Dzięki tej różnorodności mamy pewność, że znajdziesz kartę spełniającą Twoje oczekiwania. Karty pogrupowaliśmy w kategorie tematyczne, aby już na wstępie ułatwić Ci podjęcie decyzji.

5. Nasza porównywarka sprawdzi koszty, jakie wiążą się z korzystaniem z konkretnej karty kredytowej. Skupimy się na tym, co najważniejsze: na opłatach za wydanie karty oraz na miesięcznych kosztach użytkowania. Zwrócimy Twoją uwagę, jak diametralnie mogą różnić się koszty związane z wydaniem poszczególnych kart. W niektórych bankach możesz otrzymać kartę za darmo, a w innych koszt wydania może sięgać kilkudziesięciu złotych. Oprócz tej jednorazowej opłaty przeanalizujemy dla Ciebie koszty związane z rocznym użytkowaniem karty. Mogą one wynieść nawet kilkadziesiąt złotych. Niektóre banki znoszą te opłaty przy spełnieniu określonych warunków. Z reguły decyduje o tym liczba wykonanych transakcji w danym okresie. Wypłata z bankomatu, wyciąg papierowy czy dodatkowe ubezpieczenia także mogą podnosić koszty użytkowania. Banki czasem wymagają też opłaty za powiadomienia realizowane przez SMS lub e-mail. Największe wydatki poniesie klient, który zdecyduje się na kartę prestiżową. Przywileje i usługi, jakie ona zapewnia, stoją na bardzo wysokim poziomie, jednak roczny koszt użytkowania w jej przypadku dochodzi nawet do kilkuset złotych.

Zobacz jakie mamy karty i na jakich warunkach one działają, wybierz swoją Kartę klikając na Ranking Kart Kredytowych, zobaczysz nasze propozycje.

n264421

Jeśli masz pytania,to my Ci pomożemy. Naciśnij na zdjęcie: Napisz do nas.

napisz1

Dodaj komentarz