Ranking Lokat Bankowych, wybierz najlepszą.

Ile chcesz zarobić na Lokacie ? 

1.Ranking Lokat Bankowychlokaty-inwestycje-1325188994

2. Stworzyliśmy poniższy ranking lokat bankowych, aby pomóc Ci wybrać najlepszą lokatę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Nie istnieje bowiem jedna, uniwersalna lokata, podobnie jak nie znajdziemy najlepszego komputera, telewizora czy mieszkania odpowiedniego dla wszystkich. Wybieramy różne produkty oszczędnościowe, ponieważ każdy z nas jest inny, posiada odmienną sytuację finansową oraz własne, unikalne cele związane z oszczędzaniem.

3. Jak Oszczędzamy

  • Jak pokazały badania Fundacji Cronenberga, większość Polaków oszczędza w perspektywie krótkoterminowej, np. na zakup sprzętu do mieszkania, na wakacje lub na drobne przyjemności – w takim przypadku wybór lokaty krótkoterminowej to logiczne rozwiązanie. Z drugiej jednak strony, wśród oszczędzających nie brakuje osób, które odkładają pieniądze z myślą o emeryturze lub o przyszłości swoich dzieci – takie osoby częściej skłaniają się do długoterminowego oszczędzania.

– Poniżej prezentujemy aktualny ranking najlepszych lokat bankowych. Depozyty zestawione są według oprocentowania, oprócz tego każdy z nich zawiera informację o długości trwania lokaty oraz minimalnej i/lub maksymalnej kwocie. Dodatkowo raz na miesiąc tworzymy osobny wpis na blogu o najlepszych lokatach na dany miesiąc komentując sytuację i opisując wady i zalety wybranych lokat i kont oszczędnościowych.

 

Zobacz nasze Lokaty ich oprocentowania, klikając na kalkulator:

kalkulator

Jeśli masz pytania,to my Ci pomożemy. Naciśnij na zdjęcie: Napisz do nas.

napisz1

 

Zobacz także ile należy Ci się Odszkodowania po wypadku samochodowym, nawet do 20lat wstecz.

 

 Te Pieniądze są do odzyskania z Poliso lokat i Kredytów Frankowych.

Dodaj komentarz