Pieniądze z Poliso Lokat/Pomoc Frankowiczom

Twoje zyski – Nasza praca- Czyli Pomoc Frankowiczom i nie tylko. Pomagamy nawet do 10 lat wstecz!

 

indeksDo odzyskania jest 2 mld. złotych, pobrane nie legalne z naszych pieniędzy.

Odzyskaj je lub mniej udział w ich odzyskaniu.

1. Nasz  Kancelarie Prawnicza Lex, chce zająć Państwu chwilę czasu na zapoznanie się z tym materiałem.
Dzięki temu zdobędziecie jeszcze większe grono zadowolonych klientów, którzy zostali wprowadzeni w  błąd przez Banki i Towarzystwa Ubezpieczeń. Na Poliso Lokaty i kredy we Frankach.  Nie sprzedając im niczego, tylko im pomagając, mając z tego wynagrodzenie.
Kilka słów o nas:
DZIAŁAMY SKUTECZNIE OD 2006 ROKU!
Świadcząc usługi w zakresie komplementarnej obsługi prawnej mamy na uwadze przede wszystkim dobro naszych Klientów. Dbamy także o to, by wszystkie wykonywane przez nas czynności były zgodne z treścią ślubowania oraz etyką zawodową prawnika.
Nasze Dwa główne Cele :

1. Frankowicze!

Jesteśmy w stanie pomóc osobom które mają lub mieli Kredyt we FRANKACH i przeliczyć   go  po Cenie Kursu z dnia w którym był brany. Jeśli w ciągu ostatnich 10 lat Kredyt Został spłacony, Bank musi zwrócić nadpłacone pieniądze. Zdarza się że kapitał klientów zmniejsza się o połowę lub Bank musi im oddać pieniądze które od nich zabrał.

2. Poliso lokaty!

Historia z życia wzięta. Klient odkłada na swoją emeryturę, dziewiąty rok odkładania, życie się komplikuje, potrzebne są pieniądze. Klient udaje się do ubezpieczalni po wypłatę pieniędzy. Ale dostaje tylko 20% tego co wpłacił ponieważ poliso lokata jest zawarta na 15 lat i nie dotrzymał terminu który był w umowie poliso-lokaty! Traci oszczędności życia!
Jest to nie uczciwe ! Te pieniądze są do odzyskania. Możemy się cofnąć nawet do 10 lat wstecz i odzyskać część pieniędzy Analiza nic nie kosztuje. Prowadzenia sprawy jest bez żadnych kosztów . Możesz odzyskać pieniądze z Poliso Lokat, nie mając żadnych dokumentów, ściągniemy je za Ciebie.

– Zobacz także ile należy Ci się Odszkodowania po wypadku samochodowym.

 

 

– Dopłacimy Pieniądze do twoje jego kosztorysu samochodowego.

 

 

 

Pomóż swoim klientom. Jeśli któraś z sytuacji jest Ci znana skontaktuj się z nami. 

Zapraszamy do współpracy. Napisz do nas, a my po otrzymaniu zgłoszenia od razu oddzwonimy.

Dziękuje za poświęcony  Czas.

napisz1

Dodaj komentarz