Podstawowe procesory płatnicze Payza

Podstawowe procesory płatnicze

Procesory płatnicze to darmowe internetowe portfele przeznaczone do transakcji międzynarodowych online w różnych walutach. Procesory tego typu są bezpłatne (może być pobierana tylko opłata prowizyjna podczas transakcji) i pozwalają, w niektórych przypadkach, na natychmiastowe transakcje oraz przewalutowanie. Zanim zaczniesz działać, powinieneś posiadać przynajmniej jeden procesor tego typu aby dysponować już wszystkimi niezbędnymi narzędziami do tworzenia swojego biznesu.

Trochę teorii

Zagraniczne programy zarobkowe często umożliwiają wpłaty oraz wypłaty przez kilka podstawowych procesorów, najczęściej są to procesory Paypal oraz Payza lub Solid Trust Pay i Perfect Money. Rzadziej mogą pojawić się także inne formy wypłat. Serwisy posługujące się tymi procesorami są pewniejsze pod względem wypłat, jest to spowodowane wysokimi wymogami firm Paypal lub Payza odnośnie standartów programów inwestycyjnych. Jeśli spotkasz się z taką formą wypłaty jak oba wymienione wcześniej procesory, możesz być pewny że program jest stabilny pod względem wypłacalności. Firmy te dość skrupulatnie weryfikują programy zarobkowe przed podpisaniem z nimi umów o możliwości transakcji. Dodatkowo, w Payza powstał specjalny procesor zależny od firmy o nazwie EgoPay, dla inwestycji niepewnych. Było to spowodowane potrzebą ochrony dobrego imienia firmy przed formami różnych transakcji i umów na których mogło ono ucierpieć. Dlatego możemy mieć większe zaufanie do programów z którymi Payza podpisuje umowę osobiście, niż takimi w których uczestniczą inne procesory, przeznaczone do inwestycji nie do końca pewnego źródła.

Procesor płatniczy może zabezpieczyć Cię przed nieuczciwymi sprzedawcami (kontrahentami). Jeśli zamówisz jakiś towar (usługę) w internecie płacąc przez procesor płatniczy, a okaże się, że zamówiony towar czy usługa nie zostaną Ci dostarczone lub będą nie zgodne z opisem, to masz możliwość odzyskania 100% ceny jaką zapłaciłeś nieuczciwemu sprzedawcy.

 

Rejestracja w procesorze płatniczym

 

PAYZA

 

Jak krok po kroku założyć konto w PAYZA

 

 

Jak przelać pieniądze z konta bankowego na procesor PAYZA

 

 

UWAGA! Zasilenie Twojego konta na procesorze płatniczym PAYZA poprzez wysłanie pieniędzy z Twojego konta bankowego wiąże się z opłatą (prowizją) w wysokości 20 zł.

Jeśli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy w Internecie to na pewno będziesz często korzystał ze swojego portfela (procesora płatniczego) PAYZA.

Zasilenie Twojego konta PAYZA jednorazowo kwotą 200 zł. – 500 zł. jest bardziej opłacalne niż zasilanie go np. 5 x kwotą 100 zł., ponieważ od każdej transakcji (każdego zasilenia z Twojego konta bankowego) pobierana jest opłata (prowizja) w wysokości 20 zł.

 

Jak zamienić PLN (złotówki) na USD (dolary) na PAYZA

 

 

 Treść artykułu, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: zukiewicz.com, ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem osobistych poglądów autora. Nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, giełdy krytptowalut, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanego kapitału.