Money2Money – Kasa z Neta/ Polecanie Produktów/ Bez Inwestycji

Bez żadnego ryzyka i żadnych nakładów finansowych możesz zarabiać w Internecie z Money2Money.

 

art306254

Money2Money to polski program partnerski, który istnieje na rynku już ponad 12 lat, jego właścielem jest największy portal biznesowy Money.pl/ wp.pl M2M pozwala zarabiać  swoim uczestnikom na polecaniu różnych produktów (głównie finansowych), lecz są również produkty z branży ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej itd.


 

BONUS NA START DLA KAŻDEGO NOWEGO PARTNERA MOŻE SIĘGAĆ AŻ 1400 PLN

>>> Zacznij Teraz >>> Naciśnij <<<

Money2Money jest firmą pośredniczącą pomiędzy instytucjami, które chcą polecać swoje produkty w internecie a partnerami, którzy uczestniczą w tym programie i dzięki niemu chcą zarabiać prowizję na poleceniu ponad 300 produktów. 

Aby rozpocząć współpracę nie trzeba być specjalistą w branży sprzedaży internetowej, nie trzeba także mieć stron internetowych.  Nie musisz nawet znać się na produktach finansowych, doradzaniem Twoim klientom zajmą się konsultanci za pomocą chatu na żywo. Po wybraniu konkretnego produktu z Twoim klientem kontaktują się pracownicy danego banku lub instytucji. Ze strony Money2money otrzymujesz pełne wsparcie w przygotowaniu indywidualnej strony – gotowe moduły, a nawet całą stronę do samodzielnej edycji. Program Partnerski oferuje swoim partnerom wszelkie narzędzia potrzebne do promocji produktów między innymi: gotowe szablony stron, banery reklamowe, gotowe linki partnerskie do promocji, porównywarki produktów oraz wiele inyych.

Ile można w money2money zarobić?

Tak naprawdę wysokość wynagrodzenia zależy głównie od jednego, kluczowego czynnika
– zaangażowania i czasu Partnera.

Rekordzista M2M zarobił w ciągu miesiąca ponad 140 tys. zł. I nie był to wynik odosobniony. W ciągu ostatnich 10 lat członkowie M2M wielokrotnie uzyskiwali tak wysokie wyniki.

zysk

Są 3 główne sytuacje, które pozwalają zarabiać w M2M:

  • wysłanie przez klientów partnera wniosku do instytucji partnerskich,

  • sprzedaż produktów i usług instytucji partnerskich,

  • polecenia programu nowym Użytkownikom (member get member). 

Prowizje naliczane są w różnych modelach: CPL, CPA, CPS i hybrydowych uzależnionych od rodzaju produktu. W najbliższym czasie wprowadzone zostaną do programu kolejne możliwości zarobkowania.

Możliwość większych zarobków przy poleceniu partnerów

polecenie-m2m

Bonusy w tym wypadku wynoszą 20% od kwoty prowizji zarobionej przez partnerów przez nas bezpośrednio zaproszonych do Money2Money, oraz 10% od pośrednio poleconych czyli inaczej mówiąc, gdy nasi partnerzy pozyskają kolejne osoby.

 

Gdy zapraszamy 1 osobę, która w danym miesiącu z polecenia produktów zarobiła 5000 zł dzięki temu, sponsor czyli osoba, która zaprosiła otrzymuje pasywnie 1000 zł.

 

Podobna sytucja dzieje się gdy osoba z naszego polecenia zaprosi kolejne osoby, wtedy otrzymujemy 10% z zarobionych prowizji osób pośrednio zaproszonych.

Jak widzisz, można w bardzo prosty sposób zarobić, dodatkowe pieniędze w Money2Money, możesz również przy odpowiednim zaangażowaniu, otrzymywać wynagrodzenie z Money2Money jako twoje główne źródło dochodu.

Ja tu też zarabiam, moje małe sukcesy:

 

imagesprzechwyc_2016_12_07_09_06_29_962

 

 

Ważne:

  1. Startujesz bez żadnego ryzyka a wycofać się możesz w każdej chwili bez konsekwencji.
    Pierwsze pieniądze (ok. 1400 zł), zarabiasz BEZ sprzedaży jakichkolwiek produktów, BEZ jakiegokolwiek zapraszania znajomych  oraz BEZ inwestycji .

To Polska Firma, która działa już od 2004r.

 Nie zostaniesz Sam

– Nie zostawimy Cię po rejestracji samego…

– Dostaniesz narzędzia do budowy biznesu ,

– Dostaniesz specjalnie przygotowane strategie budowania biznesu,

– Otrzymasz kroki działania,

– System kariery,

Zatem…..

111qq

 

Zobacz na czym jeszcze zarabiam :

 

Zarabianie po przez oglądanie reklam w internecie .

 


Treść artykułu, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: itotu24.pl, ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem osobistych poglądów autora. Nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, giełdy krytptowalut, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanego kapitału.