Dopłacę do twojego kosztorysu samochodowego.

Współpraca w  Kupnie kosztorysów samochodowych.

Kupię twój kosztorys. Nawet do 3 lata do tyłu.

auto-zastepcze1

Przeczytaj o tym czym się zajmujemy, 69 % Polaków nie wie  że ma pieniądze do odbioru.

 

Nie jesteśmy standardową firmą dochodzącą odszkodowań w zamian za prowizje – to my płacimy Klientom !!! Kupujemy 99% kosztorysów  z 3 ostatnich lat, większość klientów  Nie Ma Pojęcia że należą się im dopłaty za kosztorys.
O nas :

1. Czym się zajmujemy

Przedmiotem naszej działalności jest uiszczanie dopłat do zaniżonych kwot odszkodowań, powstałych w wyniku uszkodzeń wszelkiego rodzaju pojazdów. Co Nas wyróżnia? Potężny bagaż doświadczeń oraz ogromna wiedza w dziedzinie likwidacji szkód komunikacyjnych. Statystycznie dopłacamy do 99% przypadków zaniżonych odszkodowań. Weryfikujemy każdą sprawę! Szkody częściowe lub całkowite, szkody z OC sprawcy lub Autocasco, pojazdy nowe lub dwudziestoletnie? dla Nas ograniczenia nie istnieją!

2. Szkody w ruchu komunikacyjnym

zdarzają się wszystkim, niezależnie od tego, czy mowa o osobie prywatnej czy o przedstawicielu firmy. Zwłaszcza w tym ostatnim przypadku, jeżeli zachodzi potrzeba częstych wyjazdów delegacyjnych, spotkań z kontrahentami, których siedziby leżą w odległych częściach Polski lub wreszcie systematycznego transportu towarów, ryzyko zaistnienia szkody diametralnie wzrasta. A jeśli faktycznie dochodzi do nieszczęścia, właściciel pojazdu, prócz niedogodności związanych z wykluczeniem części floty z użytku, zostaje obarczony koniecznością niełatwego dochodzenia swoich praw, czyli uzyskania odszkodowania z ubezpieczeń w satysfakcjonującej wysokości. Skąd problemy? Otóż Towarzystwa Ubezpieczeniowe mają w zwyczaju świadomie zaniżać wartość kosztorysów szkód na pojazdach ich klientów ze względu na politykę “oszczędności za wszelką cenę”. Jest wiele metod na wykazanie korzystnego z ich punktu widzenia, a nieco mniej z punktu widzenia ubezpieczonego, rachunku:
– zaniżanie kosztów pracy serwisantów
– bezprawna amortyzacja części samochodu
– negowanie konieczności wymiany komponentów, które w sposób oczywisty ucierpiały na skutek wypadku

3. A to jedynie najbardziej podstawowe

z mnóstwa stosowanych metod sztucznego zaniżania kosztorysów szkód. Jak więc walczyć z nieuczciwością Towarzystw Ubezpieczeniowych? Można oczywiście próbować ubiegać się o swoje prawa na drodze sądowej, jednak zważywszy na koszty postępowań oraz niskie szanse powodzenia, jest to przedsięwzięcie mało opłacalne. Można też skorzystać z naszej oferty, która stanowi z kolei gwarancję otrzymania stosownej rekompensaty z tytułu zaniżonego odszkodowania.
Uczciwe postawienie sprawy.

4. Funkcjonujemy w myśl przejrzystych zasad,

opartych w pełni na literze prawa. Oferujemy naszym Klientom realną pomoc w uzyskaniu sprawiedliwego odszkodowania w postaci dopłaty do jego zaniżonej kwoty, która w normalnych warunkach i bez naszego udziału nie zostałaby Klientowi wypłacona. W zamian oczekujemy jedynie scedowania na nas praw do niewypłaconej części odszkodowania, ustalonej pierwotnie przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Procedura? Dziecinnie prosta! Klient przesyła nam kosztorys sporządzony przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe oraz decyzję o przyznaniu odszkodowania, my przygotowujemy własną kalkulację, a następnie składamy mu stosowną ofertę. W przypadku jej akceptacji, należna kwota jest przekazywana na konto Klienta. Prosto, bez komplikacji i niepotrzebnych nerwów. Uiszczamy dopłaty do szkód komunikacyjnych mających miejsce do 3 lat wstecz, niezależnie od kategorii uszkodzonego pojazdu (mogą to być pojazdy osobowe, ciężarowe czy nawet rowery), a 99% rozpatrywanych przez nas przypadków zostaje sfinalizowanych przyznaniem stosownej rekompensaty. To jednak nie wszystkie korzyści wynikające ze współpracy z nami.
Idealne rozwiązanie dla firm…

5. Przedsiębiorcy, z racji wykonywanej działalności,

zwykle nie mogą narzekać na nadmiar wolnego czasu. Również rachunek zysków i strat nakazuje im nieustannie brać pod uwagę stronę kosztową prowadzonego przez siebie przedsięwzięcia biznesowego. Z tego względu wszelkie niedogodności związane z nieprzychylną reakcją Towarzystw Ubezpieczeniowych na szkody na pojazdach flotowych, związane choćby z koniecznością regulowania strat wynikających z zaniżonych kosztorysów lub ciągnącymi się w nieskończoność postępowaniami sądowymi, nie mogą wpływać pozytywnie na funkcjonowanie danej firmy. W takiej sytuacji o wiele prostszym i skuteczniejszym rozwiązaniem jest z pewnością skorzystanie z naszej oferty.
Skąd ta różnorodność? Otóż w zamian za pozyskanie nowego Klienta, przekazujemy naszemu partnerowi biznesowemu prowizję zależną od wartości szkody stanowiącej przedmiot naszego postępowania. Co należy zrobić, by móc się o nią ubiegać? Wystarczy przesłać nam dokumentację szkodową pokrzywdzonego lub umożliwić nam skontaktowanie się z nim. Warto pamiętać przy tym, że korzyści są obopólne – zarówno poszkodowany, jak i osoba pomagająca mu w odzyskaniu należnego odszkodowania otrzymują od nas stosowne gratyfikacje, a żadna ze stron nie zostaje w żadnym stopniu wykorzystana. System prowizyjny, jakkolwiek wymarzony dla agentów ubezpieczeniowych oraz firm leasingowych, które prócz prowizji otrzymują „z urzędu” wdzięczność własnych klientów, dedykujemy także osobom prywatnym. W końcu każdy z nas może wskazać w swoim bliższym bądź dalszym otoczeniu osobę, która miała w przeszłości wątpliwą przyjemność uczestniczenia w wypadku komunikacyjnym. A przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by móc wspólnie cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie!

Przykład Prowizji :

Są dwie drogi prowizyjne :
I. Sam Pan negocjuje z klientem
Przykład : Nasz handlowiec, przesyła nam kosztorys Pana Kowalskiego, po jego analizie stwierdzamy że możemy za niego zapłacić 2000 pln, nasz handlowiec negocjuje cenę i kupuje go za 800 pln. U handlowca zostaje różnica 1200 pln.
II. Pro wizyjnie od wypłaconego kosztorysu
Przykład : Handlowiec przekazuje nam kosztorys, my go kupujemy za 1000 pln, handlowiec otrzymuje 25%  od sumy dopłaty, zostaje mu w kieszeni 250 pln.
6. Jak widać, współpraca z nami ogranicza się tylko i wyłącznie do korzyści. Nie ma tu regułek zapisanych drobnym maczkiem na dole strony, nie ma gwiazdek i niezrozumiałych przypisów. Są za to klarowne zasady, uczciwość, wiarygodność oraz rzetelność. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!
Wyślij do NAS swój kosztorys.

Zobacz także ile należy Ci się Odszkodowania po wypadku samochodowym:

 

 

 

Te Pieniądze są do odzyskania, Poliso lokaty i Frankowicze :

 

Wypełnij formularz kontaktowy, a My po otrzymaniu zgłoszenia od razu się z Tobą skontaktujemy :

napisz1

Dodaj komentarz