Konta Bankowe – Porównanie Kont w 2016

Masz już całkowicie darmowe konto?

Pomożemy Ci takie znaleźć

Konta Bankowe indeks

W naszym porównaniu kont osobistych

  1. Wzięto pod uwagę najlepsze konta bankowe na rynku dla osób pełnoletnich. Z bogatej oferty banków wyselekcjonowano najtańsze konta.
  2. Porównanie zawiera najistotniejsze cechy konta bankowego m. in.: opłaty i prowizje za prowadzenie konta, opłaty za użytkowanie karty debetowej do konta, koszty przelewów krajowych do innych w banków, koszty wypłat z bankomatów .
  3. W zestawieniu, przy każdym koncie zamieszono link do pełnego opisu danego konta (wystarczy kliknąć w nazwę konta, a otworzy się nowe okno).

Poniższy ranking kont osobistych powstał, aby ułatwić Ci wybór konta osobistego, które będzie możliwie najlepiej spełniało Twoje potrzeby.

 

  1. Obecna oferta rachunków bankowych dostępnych na rynku jest bardzo bogata, a same konta oferują nam coraz więcej możliwości. Wszystko to sprawia, że trudno dokonać nam świadomego wyboru konta osobistego.
  2.  Z pewnością są osoby, które podejmują decyzję o założeniu rachunku bez dłuższego zastanowienia, a to w perspektywie roku czy dwóch lat może wiązać się z realną stratą rzędu nawet kilkuset złotych.
  3. W tym kontekście warto poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z ofertą kont bankowych, aby dokonać bardziej przemyślanej decyzji, która zaprocentuje w przyszłości.

Wybierz najlepsze konto, naciśnij na obrazek, ranking kont i znajdź najlepsze dla siebie:

RANKING-KONT-logo-1

 

Zobacz także ile należy Ci się Odszkodowania po wypadku samochodowym, nawet do 20lat wstecz.

 

 Te Pieniądze są do odzyskania z Poliso lokat i Kredytów Frankowych.