Hapi Pożyczka

Hapi Pożyczka >>> Wnioskuj <<< _20

 

1. Jak wygląda wzięcie pożyczki w Hapi Pożyczka?

Proces pożyczania rozpoczynamy od kalkulatora kosztów umieszczonego na stronie. Po ustaleniu interesującej nas opcji, przechodzimy do wypełnienia formularza. Hapi Pożyczka bardzo dużą uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa stosując potrójną weryfikację, dlatego ważne jest podanie prawidłowych danych takich jak mail czy numer telefonu. Indywidualne kody PIN przesyłane są tylko na numery telefonów zadeklarowane we wniosku. Hapi wymaga też przesłania złotówki w celu zweryfikowania numeru konta. Po weryfikacji naszych danych otrzymujemy przelew. Firma reklamuje się czasem otrzymania pożyczki nawet na poziomie 15 minut, wiec pod tym względem śmiało może konkurować z tradycyjnymi chwilówkami. Regulamin pożyczki umożliwia też opcję przedłużenia spłaty pożyczki.

 

2. PODSTAWOWE PARAMETRY POŻYCZKI: >>> Wnioskuj <<<


Kwota pożyczki 800 PLN – 10.000 PLN

2. Okres kredytowania
Min. 3 m-ce – max. 24 m-ce

3. Minimalny dochód

Brak minimalnej kwoty dochodu.

4. Wiek kredytobiorcy
18-77 lat (do dnia osiągnięcia)

5. Zameldowanie

Akceptowane zameldowanie tymczasowe – może być krótsze od okresu trwania pożyczki

6. Sposób wypłaty

Przelew na konto, Czek GIRO (wejdzie w terminie późniejszym) 

7. Łączenie dochodu

Wszystkie akceptowane źródła dochodu.

8. Weryfikacja zakładu pracy

Brak weryfikacji.

9. Weryfikacja Klienta

Telefoniczna weryfikacja po akceptacji dokumentów przez Hapi (3 krotne próby). Hapi dzwoni do klientów z niezastrzeżonego numeru (22) 395 85 XX.

10. Zajęcie komornicze Akceptowane. W takim przypadku każdorazowo Hapi podejmuje decyzję indywidualną. We wniosku należy podać dochód netto po odjęciu zajęcia komorniczego.

11. Dokument potwierdzający dochód
Nie wymagany. Pożyczka na oświadczenie.
Uwaga : Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawność danych Klienta wpisywanych do wniosku. Każdorazowe warunkowe odrzucenie wniosku z powodu literówek w imieniu lub nazwisku powoduje 14 dniow

3. Wymagane Dokumenty: 

  1. Dowód osobisty Hapi każdorazowo wymaga drugiego dokumentu potwierdzającego dane Klienta :

  2. W przypadku dowodu osobistego zawierającego adres zameldowania wymagany jeden z poniższych dokumentów – Dokument potwierdzający Imię i nazwisko Klienta:
 3. W przypadku braku adresu zameldowania w dowodzie osobistym

– Dokument potwierdzający adres Klienta podany we wniosku:

• zaświadczenie o zameldowaniu

• prawo jazdy – obydwie strony

• paszport – strona ze zdjęciem, dokument ważny w dniu składania wniosku

• dowód rejestracyjny pojazdu – strona z nazwiskiem i adresem

• bilet miesięczny (pod warunkiem że nie jest dokumentem w formie papierowej), karta miejska – dokument ważny w dniu składania wniosku • rachunek, faktura za media, czynsz – dokument musi być opłacony i nie starszy niż 3 m-ce

• wyciąg bankowy – nie starszy niż 3 m-ce

• umowa otwarcia rachunku bankowego- pierwsza strona oraz strona z podpisem pracownika banku

• ostatni odcinek renty/emerytury

• książeczka wojskowa

• legitymacja emeryta/rencisty/seniora/inwalidy/służb mundurowych

• legitymacja uczniowska/studencka

• Karta płatnicza, kredytowa – obydwie strony, zasłonięte ostatnie 4 cyfry numeru, zasłonięty nr CVV z tyłu karty, dokument musi być ważny w dniu składania wniosku
• Jeden z obok wymienionych dokumentów pod warunkiem, że znajduje się na nim adres zameldowania/zamieszkania Klienta. Wymóg dotyczy zarówno starych jak i nowych dowodów osobistych.

 

Jak wygląda spłata gotówki w Hapi Pożyczki? >>> Wnioskuj <<<

Spłat dokonujemy używając tak zwanego unikatowego numeru konta Hapi Pożyczki. Wpłaty może dokonać dowolna osoba znająca ten numer. Wpłat należy dokonywać rzetelnie, gdyż w myśl umowy każde opóźnienie w spłatach upoważnia firmę do podjęcia kroków mających na celu wyjaśnienie przyczyn tych opóźnień. Oczywiście koszty takich kroków spadają na nas. Dla klientów pragnących przesunąć termin spłaty Hapi oferuje usługę, którą nazywa „wakacjami od raty”. W zależności od okresu na jaki wzięliśmy pożyczkę przysługuje nam od 1 do 4 takich „wakacji”. Warunki jakie trzeba spełnić by skorzystać z takiej opcji zawarte są na stronie Hapi.

 

SPŁATA, NADPŁATA, KONSOLIDACJA

Spłata rat Spłaty dokonywane są na indywidualny, podany w umowie z Klientem numer konta.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Nadpłata Możliwość nadpłaty pożyczki bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Wówczas zgodnie z warunkami Umowy, jeżeli nie było zaległości, Hapi pomniejszy odpowiednio całkowitą kwotę kapitału pozostającego do spłaty. Dla Klienta oznacza to, że zapłaci mniej, ponieważ liczba rat lub ostatnia rata będą odpowiednio mniejsze. Jednakże wartość bieżącej raty oraz data jej spłaty nie zmienią się. Warunek: rozliczona najbliższa wymagana rata + brak zaległości.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Wcześniejsza spłata całkowita W przypadku wcześniejszej spłaty Klient powinien skontaktować się z BOK Hapi w celu ustalenia kwoty pozostałej do spłaty. Wszystkie koszty są rozliczane proporcjonalnie do czasu korzystania z pożyczki.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Odstąpienie od pożyczki Klient ma 14 dni kalendarzowych na odstąpienie od umowy pożyczkowej, a następnie 30 dni na zwrot pożyczki. Formularz odstąpienia jest dołączony do umowy. W przypadku odstąpienia podpisany formularz odstąpienia należy wysłać na adres: IPF Polska sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Kolejna, równoległa pożyczka Klient może posiadać tylko jedną aktywną pożyczkę.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Konsolidacja Istnieje możliwość uzyskania dodatkowej kwoty po 4 m-cach terminowej spłaty pożyczki. Z kwoty konsolidacji następuje
całkowita spłata i zamknięcie dotychczasowej pożyczki. UWAGA: dotyczy tylko pożyczek zawartych za pośrednictwem Fines.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Wakacje kredytowe Klient ma możliwość zawnioskowania o 30 dniowe wakacje kredytowe. Warunkiem jest dokonanie 3 terminowych spłat, brak zaległości powyżej 150% kwoty raty i kontakt ze strony Klienta z BOK Hapi przynajmniej na 3 dni przed terminem wymagalności raty. Wakacje kredytowe są dostępne dla pożyczek zawartych na okres od 7 do 11 miesięcy, wg schematu:
1 możliwość wakacji kredytowych dla pożyczek zawartych na okres od 7 do 11 miesięcy,
2 możliwości wakacji kredytowych dla pożyczek zawartych na okres od 12 do 17 miesięcy,
3 możliwości wakacji kredytowych dla pożyczek zawartych na okres od 18 do 23 miesięcy,
4 możliwości wakacji kredytowych dla pożyczek na 24 miesiące.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Co wchodzi w skład kosztów Na całkowity koszt pożyczki składają się odsetki i prowizja, która jest doliczana do każdej raty.

 

>>> Wnioskuj <<<

Sprawdź nasze inne oferty >>> Pożyczki Bez Bik Na oświadczenie do 10. 000 Pln <<<