FutureNet Biznes – zarabiaj on-line

 

FutureNet to pierwsza na świecie platforma multimedialno-społecznościowa, której model biznesowy został oparty na współpracy i dzieleniu się zarobkami z jej aktywnymi odbiorcami.

 

Tracimy wiele czasu na oglądanie reklam, które nie są skierowane do nas. Lajkując, komentując i udostępniając materiały w sieci przyczyniamy się do jej promocji, nie mając za to w zamian żadnych korzyści, dlatego postanowiliśmy dzielić się zyskami z naszymi użytkownikami – podkreśla Roman Ziemian, prezes FutureNet.

   

Wyobraź sobie nowocześniejsze wydanie Facebooka. Takie w którym portal dzieli się z nami zyskami za naszej aktywność, a firmy kupujące reklamę jednocześnie nabywają prawo do udziału w zyskach z całej działalności Facebooka. FuturNet to platforma społecznościowa, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku i zebrała już miliony użytkowników z całego świata.

Funkcjonalnością bardzo zbliżona jest do popularnego Facebooka – tutaj również dodajesz posty, zdjęcia, komentujesz aktywność znajomych, korzystasz z czatu. Jest jednak spora różnica między tymi dwoma portalami. Facebook atakuje Cię dziesiątkami reklam, na których zarabia fortunę w zamian za to, że możesz korzystać z ich portalu. FutureNet wychodzi z innego założenia – tutaj portal płaci Ci za Twoją aktywność! Zamiast wydawać miliony dolarów na kampanie reklamowe, portal woli oddać te pieniądze użytkownikom w zamian za promocję ich portalu. Jest to układ niezwykle korzystny dla obu stron.

Pamiętaj, zarabianie z FN to nie jest praca na etacie czy umowa o zlecenie! Podpisujesz elektronicznie umowę współpracy a Twoje dochody są uzależnione od zaangażowania Twojego kapitału jeśli decydujesz się tylko na tą opcję (kapitał jest przeznaczony na zakup pakietów reklamowych. Ty decydujesz!!! 100% aktywnych użytkowników FuturoNetwork i FutureAdPro zarabia codziennie bez wykonywania praktycznie żadnej pracy) lub mogą być uzależnione od Twojego zaangażowania biznesowego jeśli zdecydujesz potraktować zarabianie w Internecie jak biznes.

Na ten moment Futurenet ma ponad CZTERY miliony użytkowników na terenie całego świata. Zobacz film i oglądaj do końca!

 

 

 

 

sprawdzone sposoby Zarabiania :

1. Czym są Matryce Futurenet? Jak na nich zarabiać?

 

 

Matryca to zakup swojego miejsca w drzewku, a także dostęp do produktów firmy. Matryc jest sześć, od najtańszej za 10 $ do najdroższej za 1000$. Matryce kupujemy po to, aby móc zarabiać. Im więcej matryc kupisz tym więcej będziesz mógł zarabiać. Matryce dają Ci też Media Points, czyli wewnętrzną walutę portalu Futurenet. Czyli kupujesz matrycę, dostajesz swoje miejsce w matrycy i do tego Media Points.

Każda matryca ma swoją oddzielną strukturę – mamy tutaj do czynienia z systemem trójkowym, czyli w pierwszej linii możemy mieć tylko 3 partnerów, następni przechodzą do kolejnej linii, więc jeśli zaprosisz przykładowo 4 osoby, 3 pierwsze trafiają do Twojej pierwszej linii, a 4 osoba trafia na 1 od lewej pozycję w 2 linii, więc osoba w 1 linii ma już 1 osobę w strukturze mimo tego że jej nie zaprosiła  – mamy tutaj 10 poziomów w głąb.

 

Mając matryce masz dostęp do wielu produktów firmy:

 • Landing Page
 • Momentum System, czyli Landing Page + Autoresponder
 • Future Cloud, miejsce w chmurze
 • Future Blog
 • Future Video Mail
 • Rabat w sklepie internetowym FutureNet

Najważniejsze bonusy jakie otrzymujemy za matryce

Wszystkich bonusów jest bardzo dużo, skupię się tutaj na 2 najważniejszych dla nas bonusach – Friends Bonus oraz Matching bonus Friends Bonus

Otrzymujemy 5% za każdą osobę, która wpada do naszej matrycy bez względu czy zaprosiliśmy ją sami, czy nasi partnerzy, czy jest tzw. spadochroniarzem – została zaproszona przez osoby znajdujące się nad nami w strukturze.

Przykład zarobków przy matrycy za 10$  – przy całej wypełnionej strukturze

W każdej z matryc jest 10 poziomów co łącznie daje 88.572 miejsca do wypełnienia. Zatem nawet przy zakupie tylko pierwszej matrycy za 10$, można wygenerować zysk rzędu 44.000$. Chociaż zacząć można już od 10$ to najbardziej opłacalnym startem jest zakup matryc do 100$ czyli za 10$, 25$, 50$ i 100$. Będziemy mieli wtedy największy tzw. matching bonus.

Nie chcesz kupować matryc ? Chcesz działać tylko w Future Ad Pro ? I tak je zakupisz!

 Większość osób trafia na firmę FutureNet poprzez system Future Ad Pro (paczki reklamowe) dzięki któremu firma zyskała taką popularność. Osoby te chcą działać głównie w FAP, nie interesuje je za bardzo temat matryc i samego FutureNet. Istotną kwestią jest to, że przy wypłacie z systemu Future Ad Pro obecnie ( 5%, od grudnia / stycznia 2019 r. już 10 %) od wypłaty przechodzi na zakup matryc, więc jeśli są osoby które działają i wypłacają pieniądze z FAP – tak czy tak dokonają one zakupu matryc. Pojawia się więc pytanie czy osoby te nie stracą bonusów, możliwości zarobkowych jakie daje nam system matrycowy. Powiedzmy, że sam nie masz matryc, a polecasz biznes – jeśli osoby które również będą chciały działać aktywnie z Twojego teamu wykupią matrycę – tracisz je wtedy w konkretnej matrycy – więc tracisz bonusy i przychody które mogłeś uzyskiwać z zarobków z danej matrycy. Warto mieć więc wykupione co najmniej matryce do 100$! 

 

Najlepszy i najlatwiejszy sposób zarabiania:

 

2. FutureAdPro

Kolejna możliwośćią zarabiania sa ADPACKI w części Future AdPro

Drugim modelem biznesowym jest program reklamowy, tak zwany Revenue Share (w skrócie Revshare). W tym programie wykupujemy paczki reklamowe (adpack), które umożliwiają wyświetlenie własnej reklamy promującej nasz biznes innym użytkownikom korzystającym z portalu. Dodatkowo serwis będzie nas nagradzał za naszą aktywność, którą jest obejrzenie dziesięciu reklam innych użytkowników.

Każda paczka reklamowa generuje 120% w 120 dni. Zatem kupując adpack za 50$ otrzymasz 60$ po czterech miesiącach, co daje 10$ zysku plus reklama swojego własnego biznesu. Ponieważ każdy użytkownik FutureAdPro jest także użytkownikiem FutureNet, przy każdej wypłacie zarobionych pieniędzy, 5% tej kwoty automatycznie przeznaczane jest na system matryc. Oznacza to, że jeśli dana osoba rejestruje się w FutureAdPro i nie jest zainteresowana matrycami, to automatycznie te matryce i tak będą jej budowane, co będzie generowało dodatkowe dochody.

Dodatkowo przy zakupie paczki reklamowej dostajesz 800 wyświetlen strony.

Uwaga, gdy kupisz adpacka musisz odrazu obejrzeć 10 reklam by uzyskać naliczenia od firmy. Na takiej samej zasadzie inni mogą oglądać twoja stronę dzieki tym darmowym wyświetleniom, które dostajesz przy zakupie paczek.

Mamy tutaj też możliwośc polecania za którą dostajemy pieniądze. Od każdej osoby, która kupi ad packa a jest zarejerstrowana z twojego reflinka. Otrzymujemy od 3 do 8 % w zależności od tego czy wykupujemy abonament zwiekszający nasze prowizje.

 

Jak widzisz im większy posiadasz status, tym więcej paczek reklamowych jesteś w stanie kupić, otrzymujesz wyższe prowizje, a także możesz otrzymywać prowizję z poleceń aż do pięciu poziomów w dół!

Zatem jak zacząć?

 1. Po pierwsze zakup adpacki!
  Sam zdecyduj ile adpacków potrzebujesz aby dobrze wystartować.
  Więcej adpacków – więcej pieniędzy!
 2. Obejrzyj codziennie co najmniej 10 reklam innych użytkowników.
 3. Zdecyduj, czy chcesz być aktywny!
 4. Jeśli tak, zwiększ swój status zaczynając od 30$ rocznie.
  Im większy posiadasz status, tym więcej będziesz zarabiać!

Ile zarabia się w FutureAdPro ! może wybrać lokatę ?

Jeżeli spodobało Ci się to co zobaczyłeś/łaś powyżej i chcesz dołączyć do tego innowacyjnego programu kliknij w baner poniżej, wypełnij krótki formularz rejestracyjny i dołącz do Futurenet. Rejestrując się z tego linku staje się automatycznie twoim sponsorem, dzieki temu możesz liczyć na moja pomoc na Facebooku lub Futurenet. Nie inwestuj z linku innego sponsora, ponieważ srodków nie da się potem przenieść, a zainteresowanie lub wiedza innego sponsora może byc nie wystarczająca by pomóc ci zacząc zarabiać.

 Wyniki po roku działania SIERPIEŃ 2018 r. 17 300 pln !

 

Jak się zarejestrować, kupić adpacki oraz matryce i zacząć zarabiać?

Skoro tutaj dotarłeś zakładam, że chcesz się zarejestrować i zacząć zarabiać.

Gratuluję decyzji! Przed Tobą jeszcze tylko kilka kroków!

 

Na początek zarejestruj się za darmo z linku tutaj- →→DARMOWA REJESTRACJA←← na portalu FutureNET. Następnie obejrzyj video poniżej. System jest bardzo intuicyjny i prosty, jednak wiem że na początku mała pomoc może się przydać 😉

Z filmików dowiesz się:

 • jak się zarejestrować
 • jak kupić pierwsze AdPacki
 • jak wykupić matryce
 • co robić żeby zarabiać poświęcając 5-10 minut dziennie
 • jak kupować kolejne paczki reklamowe
 • gdzie znajdziesz dane o prowizjach
 • jak zrobić wypłatę

 

FutureNet I FutureAdPro — Bezpłatna rejestracja — zarabiaj w internecie

 

FuturoAdPro Jak kupić paczki ?

 

FuturoAdPro – Jak ustawić reklame i co promować ?

 

FutureAdPro ile zarabia się na 100,200,300 paczkach ?