FutureNet – Zarabiaj na aktywności w internecie

FutureNet to pierwsza na świecie platforma multimedialno-społecznościowa, której model biznesowy został oparty na współpracy i dzieleniu się zarobkami z jej aktywnymi odbiorcami.

 

Tracimy wiele czasu na oglądanie reklam, które nie są skierowane do nas. Lajkując, komentując i udostępniając materiały w sieci przyczyniamy się do jej promocji, nie mając za to w zamian żadnych korzyści, dlatego postanowiliśmy dzielić się zyskami z naszymi użytkownikami – podkreśla Roman Ziemian, prezes FutureNet.

Artykuł z Gazety Prawnej znalazł się artykuł o POLSKIEJ firmie z branży social media, czyli FutureNet.
Tutaj masz wersję elektroniczną do poczytania: http://bit.ly/2bBBhix

 

 

                        Wyobraź sobie nowocześniejsze wydanie Facebooka. Takie w którym portal dzieli się z nami zyskami za naszej aktywność, a firmy kupujące reklamę jednocześnie nabywają prawo do udziału w zyskach z całej działalności Facebooka. FuturNet to platforma społecznościowa, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku i zebrała już miliony użytkowników z całego świata.  

Funkcjonalnością bardzo zbliżona jest do popularnego Facebooka – tutaj również dodajesz posty, zdjęcia, komentujesz aktywność znajomych, korzystasz z czatu. Jest jednak spora różnica między tymi dwoma portalami. Facebook atakuje Cię dziesiątkami reklam, na których zarabia fortunę w zamian za to, że możesz korzystać z ich portalu. FutureNet wychodzi z innego założenia – tutaj portal płaci Ci za Twoją aktywność!

Zamiast wydawać miliony dolarów na kampanie reklamowe, portal woli oddać te pieniądze użytkownikom w zamian za promocję ich portalu. Jest to układ niezwykle korzystny dla obu stron.

 

Zarobki po 7 dniach działania 492 $  :

 

 

Twój biznes z Future AdPro Net Success System

Ile zarobisz w FutureNet i Future AdPro? – Dokładne wyjaśnienie.

 

 

Artykuł skopiowany ze strony http://arturwiktor.eu Zapisz się –> http://arturwiktor.eu/przejdz-dalej/ i bądź na bieżąco!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Futurenet – portal społecznościowy, który pozwala zarabiać na aktywności | Artur Wiktor – Jak Zarabiać przez Internet

 Zarejestruj się i ZARABIAJ już w 15 minut od TERAZ ! >>> NACIŚCNIJ <<<

Możliwość Jakie Daje FutureNet

Sam pomysl Futurenet zaczął się od strony social media, czyli coś na zasadzie Facebooka. Lecz żeby dorównać tak wielkiemu konkurentowi jak FB, musieli postawić na innowacyjność, musieli się jakoś wyróżnić. W ten sposób właściciele stwierdzili że będa sie dzielić zyskami od reklamodawców z użytkownikami. Facebook codziennie zarabia miliony złotych lecz całą tą fortune inkasuje do portfela. Futurenet pozwala zarabiać uzytkownikom za aktywność podczas prowadzonych rozmów na czacie.

By przyciągnąć większą rzesze użytkowników i odbiorców Futurenet wprowadził możliwośc zarabiania poprzez programy typu revshare gdzie użytkownicy zarabiają poprzez polecanie platformy.

Reklama oparta o marketing szeptany ma o wiele wiekszą skuteczność. Na reklamy w telewizji trzeba by było wydać kupe kasy. Komu byś prędzej uwierzył/ła w skuteczność np. tabletek na gardło? Reklamie w telewizji czy może opini kolegi, który był niedawno chory?

 

 

Sposób 1 – Zarabiaj na swojej własnej aktywności. Pisz posty, lajkuj, udostępniaj, komentuj. Im  bardziej będziesz aktywny, tym więcej zarobisz!

 

Nie ma co ukrywać, że dzisiejszy użytkownik serwisów społecznościowy, to użytkownik świadomy swojej wartości. FutureNet Portal, wykorzystuje ten trend dzieląc się z nami zyskami.  Ale to nie wszystko. Future Net idzie trochę dalej  i wkrótce pozwoli nam zarabiać na oglądaniu, dopasowanych do nas reklam.  Podsumowując, im częściej będziemy korzystali z portalu Furure Net, tym więcej zarobisz na tej aktywności.

Zarejestruj się i ZARABIAJ już w 15 minut od TERAZ ! >>> NACIŚCNIJ <<<

Pierwsze kroki po platformie i pierwszy sposób zarabiania w FutureNet

 

 

Sposób 2 – Zarabiaj na promowaniu serwisu FutureNet Portal, polecając nowych użytkowników ze swojego linku partnerskiego.

Plan marketingowy, czyli opis zasad wynagradzania za polecanie nowych użytkowników do serwisu FutureNet, jest tak skonstruowany byś za raz wprowadzoną osobę zarabiał już zawsze!

By móc zarabiać w ten sposób musisz stać się użytkownikiem premium, a więc takim, który jednorazowo opłacił pakiet punktowy FutureNet Portal (za zakupione punkty tzw. „media points” możesz potem ściągać pliki). W FutureNet jest kilka pakietów  ale dla lepszego zrozumienia tematu będziemy posługiwali się tym najpopularniejszym za 10$ (1 000 punktów „media points”).

Plan marketingowy nazwany roboczo Future Biznes składa się z kilku nakładających się na siebie możliwości zarobku. Na ten cel firma przeznacza aż 90% ceny pakietów oraz część zysków z innych źródeł np. reklamy czy też z pośrednictwa w sprzedaży dostępu do plików innych użytkowników! W efekcie twój zarobek na pakiecie paradoksalnie może wynieść nawet ponad 100%, bo Future Net po prostu ma na to pieniądze. Cel takiego postępowania firmy jest jeden – SZYBKA DOMINACJA NA RYNKU SPOŁECZNOŚCIOWYCH PLATFORM MULTIMEDIALNYCH.

Matryc mamy sześć. Od każdego nowego użytkownika w naszej strukturze mamy minimum 5% od wartości matrycy w której się znajduje. Czym większa matryca tym poprostu więcej zarabiamy, ponieważ mamy minimum 5% od wyższej kwoty.


Każda osoba, która znajdzie się w Twojej matrycy generuje dla Ciebie zysk w postaci 5% od ceny matrycy. Przykładowo jeśli zaprosisz do programu swojego znajomego i kupi on matrycę za 10$, Ty dostajesz od tego prowizję w wysokości 5% czyli 0,5$. Jeśli teraz Twój znajomy zaprosi osobę do programu, to zarówno on jak i Ty dostaniecie prowizję 0,5$! Dlaczego?

Ponieważ dostajesz prowizję od KAŻDEJ OSOBY, która pojawi się w Twojej matrycy. Nieistotne czy jest to osoba zaproszona przez Ciebie, czy zaproszona przez Twojego znajomego, czy znajomego znajomego. Dodatkowo nie jesteś uzależniony jedynie od swojej pracy i pracy osób pod Tobą. Twój sponsor jak i ludzie nad nim wypełniając własne matryce, prędzej czy później wypełnią częściowo Twoją, ponieważ Twoja matryca jest również częścią ich matryc. Dostajesz prowizję 5% od każdej osoby w matrycy dziesięć poziomów w dół! Na poniższym zestawieniu przedstawię Ci ile osób jest w stanie pomieścić jedna matryca o wartości 10$ oraz ile możesz na niej zarobić

Jak widzisz już pierwsza matryca kosztująca zaledwie 10$ jest w stanie pomieścić prawie 90.000 osób i daje Ci możliwość zarobienia łącznie ponad 44.000$! Wyobraź sobie teraz ile możesz zarobić wypełniając matryce o wyższej wartości i dostając 5% za każdą nową osobę. Ale to nie wszystko. Otrzymujesz również specjalny bonus w wysokości od 10% do 50% (w zależności od ilości posiadanych matryc) w momencie kiedy Twój bezpośredni polecony zarabia pieniądze (matching bonus).

Zarejestruj się i ZARABIAJ już w 15 minut od TERAZ ! >>> NACIŚCNIJ <<<

 

FutureNet zarabianie na matrycach – 2 sposób/ co i jak

 

Jak wykupić matrycę w FutureNet ?

 

Sposób 3 –  Kolejna możliwośćią zarabiania sa ADPACKI w części Future AdPro

Drugim modelem biznesowym jest program reklamowy, tak zwany Revenue Share (w skrócie Revshare). W tym programie wykupujemy paczki reklamowe (adpack), które umożliwiają wyświetlenie własnej reklamy promującej nasz biznes innym użytkownikom korzystającym z portalu. Dodatkowo serwis będzie nas nagradzał za naszą aktywność, którą jest obejrzenie dziesięciu reklam innych użytkowników.

Każda paczka reklamowa generuje 120% w 120 dni. Zatem kupując adpack za 50$ otrzymasz 60$ po czterech miesiącach, co daje 10$ zysku plus reklama swojego własnego biznesu. Ponieważ każdy użytkownik FutureAdPro jest także użytkownikiem FutureNet, przy każdej wypłacie zarobionych pieniędzy, 5% tej kwoty automatycznie przeznaczane jest na system matryc. Oznacza to, że jeśli dana osoba rejestruje się w FutureAdPro i nie jest zainteresowana matrycami, to automatycznie te matryce i tak będą jej budowane, co będzie generowało dodatkowe dochody.

Dodatkowo przy zakupie paczki reklamowej dostajesz 800 wyświetlen strony.

Uwaga, gdy kupisz adpacka musisz odrazu obejrzeć 10 reklam by uzyskać naliczenia od firmy. Na takiej samej zasadzie inni mogą oglądać twoja stronę dzieki tym darmowym wyświetleniom, które dostajesz przy zakupie paczek.

Mamy tutaj też możliwośc polecania za którą dostajemy pieniądze. Od każdej osoby, która kupi ad packa a jest zarejerstrowana z twojego reflinka. Otrzymujemy od 3 do 8 % w zależności od tego czy wykupujemy abonament zwiekszający nasze prowizje.

 

Jak widzisz im większy posiadasz status, tym więcej paczek reklamowych jesteś w stanie kupić, otrzymujesz wyższe prowizje, a także możesz otrzymywać prowizję z poleceń aż do pięciu poziomów w dół!

Zatem jak zacząć?

  1. Po pierwsze zakup adpacki!
    Sam zdecyduj ile adpacków potrzebujesz aby dobrze wystartować.
    Więcej adpacków – więcej pieniędzy!
  2. Obejrzyj codziennie co najmniej 10 reklam innych użytkowników.
  3. Zdecyduj, czy chcesz być aktywny!
  4. Jeśli tak, zwiększ swój status zaczynając od 30$ rocznie.
    Im większy posiadasz status, tym więcej będziesz zarabiać!

Ile zarabia się w FutureAdPro ! może wybrać lokatę

Jeżeli spodobało Ci się to co zobaczyłeś/łaś powyżej i chcesz dołączyć do tego innowacyjnego programu kliknij w baner poniżej, wypełnij krótki formularz rejestracyjny i dołącz do Futurenet. Rejestrując się z tego linku staje się automatycznie twoim sponsorem, dzieki temu możesz liczyć na moja pomoc na Facebooku lub Futurenet. Nie inwestuj z linku innego sponsora, ponieważ srodków nie da się potem przenieść, a zainteresowanie lub wiedza innego sponsora może byc nie wystarczająca by pomóc ci zacząc zarabiać.

Przed Rejestracją napisz do mnie

Zależy Mi żebyś mógł zarabiać min. 100 PLN każdego dnia,

poświęcając na to max. 1 h dziennie i to jak najszybciej.

 

Możliwy Kontakt Ze Mną :

1. Fb – Przejdź do fb

2. Skype – Korneliusz Korsarz

2. E-mail – korneliuszpomoc@gmail.com

 

Jeśli już wiesz co nieco na temat biznesu FutureNet i

czujesz że to jest To, możesz od razu przejść do

bezpłatnej rejestracji, skopiuj link :

>>>korzag29417.futurenet.club/board<<<

1. Instrukcja Rejestracji Krok po Kroku

 

2. Zakup Paczek AdPacków w programie FutureAdPro 

 

 

3. Ogladanie reklam co 24 h + Naliczenia

 


Treść artykułu, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: itotu24.pl, ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem osobistych poglądów autora. Nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, giełdy krytptowalut, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanego kapitału.