Fenomen marketingu sieciowego !

Marketing Sieciowy a różnica między etatem i własną działanością. 

Obecnie w świecie istnieją trzy sposoby zarabiania pieniędzy i rozwijania się: praca na etacie, biznes tradycyjny oraz marketing sieciowy (w skrócie MLM).W pierwszym przypadku realizujemy cudze decyzje i mamy niewielki wpływ a produkt, cele firmy, a nawet na to, jakie zostaną nam przydzielone zadania. Pensja jest stała, nie ma możliwości zarobić więcej, jeśli bardziej się zaangażujemy. Szef może zaskoczyć nas, wręczając wypowiedzenie. Często robimy rzeczy, których nie lubimy.

Marketing Sieciowy a własny biznes ?

 

W biznesie tradycyjnym cała odpowiedzialność spoczywa na naszych barkach. Musimy pozyskiwać klientów i wykonywać zlecenia, a także dbać o sprawy księgowe, zatrudniać ludzi. Musimy wyprzedzić konkurencję, a jeśli to się nie uda, biznes upada. Często biznes tradycyjny wymaga sporych inwestycji.

Marketing Sieciowy ? 

W marketingu sieciowym realizujemy własne cele, wymagany jest minimalny wkład początkowy, nie ponosimy ryzyka finansowego. Sami decydujemy, kiedy i ile pracujemy. Zarobki uzależnione są od aktywności i zaangażowania, nie ma górnej granicy zarobków. Wypracowujemy też dochód pasywny, zapraszając współpracowników do swojego zespołu.

Możliwośći: Marketing Sieciowy 

Na rynku istnieje wiele marketingów sieciowych i programów partnerskich. Problem polega na tym, że tylko garstka z nich jest godna uwagi.
Zdecydowana większość, to tzw. 5 – minutowe biznesy… Albo palą się im wszystkie śmieci (z życia wzięte) albo je okradają (z życia wzięte) albo blokują im wszystkie środki (nie zgadniesz – z życia wzięte).
Finał jest zawsze ten sam => UPADEK!
Co dalej?
Rozpacz i płacz?
A może działanie?
Tak się składa, że akurat TUTAJ nie wpadamy na chwilę.
Projekt, który wdrażamy ma obecnie pewne swoje MOENTUM biznesowe i dołączenie właśnie teraz może przyczynić się do dobrych zmian.

 

Zacznij Zarabiać na swoich Zakupach:

 


 

 

Dodaj komentarz