Na czym polega marketing wielopoziomowy?

Czym jest marketing wielopoziomowy ? 

Marketing wielopoziomowy (ang. multi-level marketing) zwany również jako marketing sieciowy bądź MLM -to wyspecjalizowana forma dystrybucji towarów i usług, która polega na bezpośrednim dotarciu do wyznaczonego klienta oraz sprzedaży produktów. Marketing wielopoziomowy pomija tradycyjne formy dystrybucji np. w postaci sklepów, czy hurtowni. Towar bądź usługa dostarczana jest bezpośrednio do producentów oraz ich przedstawicieli, całkowicie pomija popularne formy reklamy takie jak prasa, czy radio, a koncentruje się na osobistych polecaniach klientów. Wielką zaletą marketingu wielopoziomowego jest nie wątpliwie dynamika rozwoju oraz małe koszta związane z promocją czy reklamą. Osoby współpracujące mają dzięki temu jednocześnie większe obroty, jak i większą motywację do działania.

Jak działa marketing wielopoziomowy ? 

Marketing wielopoziomwy rozwija się dzięki poleceniom zadowolonych z usług klientów, którzy korzystają z bardzo dobrych jakości produktów z jednoczesną zniżką za bycie partnerem. Rozwój marketingu wielopoziomowego następuje dzięki temu, że umożliwia on klientom uzyskać premię prowizyjną od sprzedawanych towarów, bądź usług. Co za tym idzie, im więcej produktów zakupi dana osoba, tym większe uzyskuje rabaty na kolejne towary. W tym przypadku nie ma ograniczenia co do maksymalnej prowizji, dzięki czemu MLM stałe się coraz częściej polecany. W ten sposób tworzy się sieć klientów, którzy z czasem stają się aktywnymi przedstawicielami firmy. Czasami wystarczy zaprosić kilka osób które aktywnie bendą promować i korzystać z danych produktów żeby stworzyć kilku tysięczną sieć odbiorców. 

Możliwości marketing wielopoziomowy ? 

Po stworzeniu pokaźniej grupa klientów, często pojawia się możliwość wspólnych spotkań, wyjazdów czy szkoleń. Wysyłane za pomocą poczty tradycyjnej, bądź elektronicznej, zaproszenia do ekskluzywnego miejsca takiego jak restauracja, bądź hotel, w połączeniu z pokazem najnowszych produktów, oraz profesjonalnym doradztwem bardzo korzystnie wpływa na motywacje partnerów, a przy okazji znacznie podnosi prestiż marki.

Marketing wielopoziomowy i aplikacja do pozyskiwania partnerów 

Jest wiele dróg do zarabiania w Internecie…
Jedne są lepsze a drugie gorsze i nie u każdego działa zawsze to samo…
Jednak mam głęboką nadzieję, że to Ci się spodoba i pomoże zbudować prawdziwy i dochodowy biznes.
Poznaj jedną z lepszych dróg i zobacz jak działa ten system:

Bezpłatny dostęp do Aplikacja-TopNetWork🤑💪👈👈
>>> Sprawdź <<<
👉System ten Pracuję Dla Ciebie 24/7
👉ROBI za Ciebie 95% PRACY
SPRAWDŹ…! 🏋️‍♀️🤺
🤩😍😎To ponad 20 filmów szkoleniowych i 15 lekcji.
Tu zacznij i dołącz do mojego zespołu👈🏋️‍♀️💪
>>> Tutaj Zacznij <<<

Fenomen Marketingu Sieciowego:

 

Dodaj komentarz