Co wybrać Kredyt ? … Czy… Pożyczkę ?

Jakie Wady i Zalety „$$$” ma…
Co wybrać Kredyt ? … Czy… Pożyczkę ?

indeks

Co mam robić…..

Samo życie:

Przed nami wymarzone, długi i słoneczne wakacje. Przejrzysta woda, wymarzony hamak a w ręku Martini z oliwką. Twa tygodni bez widoku mojego ukochanego szefa. Ale kiedy to się w końcu spełni ?
Wczoraj wieczorem wróciliśmy od znajomych. I już się zaczęło! Widziałeś jaką oni mają piękną wyremontowaną łazienkę, a te kafelki, wanna z hydro masażem, sałna, czułam się tam jak prawdziwa królowa. Musimy coś zrobić z naszą brzydką, ciemną, cieknącą łazienką i to jak najszybciej, najlepiej jeszcze w tym roku.
Mamy przecież oszczędności, ale One wystarczą tylko na tygodniowe wakacje. Co mamy zrobić! Wczoraj wracając z pracy po drodze dostałem ulotkę z ofertami pożyczek, zerwałem po drodze jeszcze trzy podobne ogłoszenia:

1. Pożyczka na nagłe wydatki

2. Spełnij swoje marzenia

3. Pilny wydatek, pieniądze w 15 min. Na twoim koncie

Jem obiad, włączam telewizor a tam, kanał pierwszy Weź kredyt, kanał drugi Kredyt na wakacje, kanał trzeci 5000 PLN z ratą 50 złotych.
Już wiedziałem że na wakacje w tym roku pojadę i to może nawet o wiele dłuższe !
A z remontem to może nawet przedpokój odwiedzę.
Wieczorem zamówiłem Pizzę, a do pizzy co dostałem, sosy i ulotkę Banku.
Tyle ofert kredytów, pożyczek, chwilówek, wszyscy chcą dawać pieniądze, ale ja już nie wiem co mam wybrać. Nie mam czasu na czytanie wszystkich tych drobnych, schowanych zapisów w umowach.
Prześwietlmy najpierw: Kredyt i jego Zalety

Zalety Kredytu:

Kalkulatory Kredytowe: >>>>>>>Naciśnij<<<<<<<<
1. Suma Kredytu jest dopasowana do twojej zdolność kredytowej, czyli rata nie będzie większa niż twoje dochody.
2. W trakcie ubiegania się o kredyt Bankowy automatycznie zyskujesz niezależną opinie Banku o twojej zdolności kredytowej i o maksymalnej sumie o którą możesz się ubiegać.
3. Bank oferuję Ci możliwość skorzystania z usług doradcy kredytowego, który przedstawi Ci inne, alternatywne źródła, które mogą być tańsze i lepsze.
4. Zaciągając kredyt w banku zapożyczamy się w instytucji cieszącej się zaufaniem publicznym. Niczym przy tym nie ryzykujemy. Wszystkie zasady kredytowania oraz umowa kredytowa podpisywana z klientem, muszą zostać opracowane zgodnie z istniejącymi zasadami prawa.

Kredyty:

 1. Alior Bank >>>Naciśnij<<<

 2. Bank Millennium >>>Naciśnij<<<

 3. BGZ BNP Paribas >>>Naciśnij<<<

 4. BPH >>>Naciśnij<<<

 5. Konsultant Telefoniczny >>>Naciśnij<<<

Zalety Pożyczki/ Kredytów Poza bankowych/Chwilówek

Kalkulatory Pożyczek >>>>>>Naciśnij<<<<<<

images11
1. Każdy może ją otrzymać, niezależnie od dochodu, min wymóg to wiek 18 lat.
2. O pożyczkę możemy się starać przez Internet, telefon a nawet przez smsa, szybka decyzja, uproszczona forma dokumentacji, pieniądze na koncie nawet w ciągu 15 min.
3. Mimo negatywnego wpisu w Biurze Informacji Kredytowej nie przekreśla to szansy na uzyskanie pozytywnego wyniku.
4. Firmy pożyczkowe oferuje pierwsze chwilówki nowym klientom całkiem za darmo, oddaje się dokładnie tyle ile się pożyczyło.

Pożyczki:

 1. VIVUS >>>Naciśnij<<<

 2. Kredito24 >>>Naciśnij<<<

  3. Filarum >>>Naciśnij<<<

  4.Takto Finanse >>>Naciśnij<<<

  5. Kalkulatory Pożyczek >>>>>>Naciśnij<<<<<<

   

   

Wady Kredytu:

1. Dla osób które pierwszy raz chcą wziąć Kredyt i nie mają żadnej historii kredytowej, Bank mimo że przedstawimy dokumenty dochodowe, może odmówić udzielenia kredytu, uzna nas że to nie możliwe żeby w naszych czasach nie brać nic na kredyt lub raty.
2. Decyzja kredytowa może zostać podjęta przez Bank, nawet kilka dni później.
3. Musimy czasem się napocić przy wypełnianiu wniosków i zbieranie dokumentów finansowych, Bank może poprosić nas o dokumenty finansowe za ostatnie pół roku.
4. Bank sprawdzi naszą wiarygodność kredytową w BIK. Jakiekolwiek negatywne wpisy w BIK powodują, że bank wyda negatywną decyzję kredytową wnioskodawcy. Np. spóźnimy się z opłatą rachunku lub uciekł nam z pamięci mandat za złe parkowanie.

Wady Pożyczki:

1. Koszt takiej pożyczki jest kilkakrotnie wyższy niż w Banku. Mimo ograniczeń nałożonych przez państwo jeśli chodzi o oprocentowanie, czterokrotność stopy lombardowej.
Para Banki dodają do niego wiele opłat dodatkowych – np. prowizję za przystąpienie do kredytu, opłatę za szybkie rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie, opłatę za dostarczenie gotówki.
2. Okres spłaty jest rozłożony na bardzo krótki okres czasu, zazwyczaj operujemy tam czasem w tygodniach. Pożyczka na 4,12 lub 48 tygodni.
3. Sumy jakie chcemy pożyczyć nie są wysokie, zazwyczaj jest to w granicach od 100 do 2500 zł.
4. Dodatkowe zabezpieczenia pożyczki typu pod zastaw auta, nieruchomości lub weksel.

Teraz już wiem na co mam uważać i czego spodziewać się po rozwiązaniach finansowych. Muszę zrobić kalkulacje swoich finansów i wyliczyć ratę kredytu jaką mogę płacić tak żeby nie obciążało mnie zbytnio finansowo. Mogę wybrać się także do banku i z doradcą to wyliczyć. Powinienem zwrócić uwagę na oprocentowanie i dodatkowe koszty za udzielenie kredytu lub pożyczki . Ale najważniejsze to sprawdzić całkowity ostateczny koszt pożyczonych pieniędzy. Do 40 000 tyś. Mogę wziąć kredyt sam, bez udziału współmałżonka kiedy nie mamy rozdzielności kredytowej.
No to dzwonię … Dzięki za uwagę, materiał ten dotyczył zalet i wad :

Kredytów, pożyczek i chwilówek.

Sprawdź sam: >>>>>Naciśnij<<<<<<

Zobacz także :

>>>Pomagaj i zarabiaj na odszkodowaniach.<<<

>>>Pieniądze z Poliso Lokat/Pomoc Frankowiczom<<<