Kilka słów o Revenue Share i jak można go wykorzystać do promocji w internecie? ?

 

Co to właściwie jest Revenue Share i jak można na nim zarabiać?

 

Revenue Shore pochodzi z języka angielskiego, gdzie w wolnym tłumaczeniu znaczy tyle co „udział w przychodach”, najprościej to ujmując programy revshare są to programy, które dzielą się ze swoimi użytkownikami przychodami.

Niemal cała pula przychodów w programie dzielona jest pośród jego użytkowników. Głównym źródłem przychodów dla programów tego typu jest sprzedaż szeroko pojętych usług reklamowych.

Programy takie osiągają również przychody z innej działalności jak np. sprzedaż szkoleń,  prowadzenie sklepu internetowego oraz wiele innych źródeł. to program dzielący się ze swoimi użytkownikami przychodami z reklam i/lub innych źródeł.

 

 

Jak zarabiać na programach revenue share

Sposobów zarabiania jest kilka. Oprócz inwestowania własnych środków, istnieją również inne metody zarabiania na revshare. Jednym z nich jest po prostu polecanie programu innym osobom. Z tego tytułu zarabia się w granicach ~10%  od każdego zakupionego pakietu reklamowego przez poleconego. Zdarza się, że niektóre programy mają wielopoziomowe programy partnerskie, więc mamy również zarobek od poleconych poleconego.

Klikanie w linki, oglądanie reklam to kolejny sposób jak zarabiać bez inwestycji własnej. Jednak cechuje się to tym, że trzeba poświęcić wiele dni aby móc konkretnie zarobić oraz mieć nadzieję na to, że program do tego czasu się nie zwinie.

I dodałbym tutaj jeszcze jedną metodę a mianowicie: kupując paczki reklamowe, staraj się reklamować inne biznesy, które mogą być skierowane do odbiorców danej witryny. Możesz reklamować swój link partnerski do innych programów tego typu bądź całkiem różne produkty. Pozwala to na wygenerowanie dodatkowego przychodu.

Jaka jest wysokość zarobków?

Programy oferują ponadprzeciętny poziom. Programy, w które ja inwestuję dają zwrot 0,54%-3,5% dziennie.

Zwrot inwestycji (tzw. ROI) zwykle wynosi w granicach 120%-150%.

Są również programy, które oferują wyższy zarobek – te jednak nie cieszą się dobrą opinią: są bardzo ryzykowne a znikają tak szybko jak szybko się pojawiają.

Przychody z pakietów reklamowych można mnożyć poprzez wykorzystanie dodatkowych narzędzi, które oferują tego typu systemy zarabiania.


1. Revenue Share Futureadpro

Przykład: Revenue Share Futureadpro – tu trzeba raz na 24 godziny obejrzeć 10 reklam z puli innych użytkowników. Nie obejrzysz – nie ma podziału zysków. Obejrzysz – to masz możliwość zarobienia 20% czyli 10$ od każdego wykupionego za 50$ adpacka (usługi reklamowej) .

Kupiłeś 1 paczkę reklamową za 50$, codziennie klikasz 10 reklam i paczka generuje Ci 1% dziennie, aż do 120% wartości paczki, czyli 60$.

Zarobek? Łatwo to obliczyć:

50$ x 1% dziennie = 0,50$

0,50$ x 30 dni = 15$

15$ x ok. 3 zł = 45 zł/m-c, z samego klikania reklam.

Gdybyś na przykład miał 10 paczek, wtedy 45 zł x 10 paczek = 450 zł/m-c

Dodatkowo, jeśli reinwestujesz paczki, zamiast wypłacać, zyskujesz więcej, bo więcej paczek pracuje dla Ciebie i generuje dla Ciebie większe dochody.


2. The Ads Time >>> Szczegóły programu >>> Tutaj Zobacz <<<

Program Działa i wypłaca na dzień 2017-01-18


Kiedy mogę wycofać środki z programu

Praktycznie wszystkie programy tego typu oferują zwrot kwoty zakupu paczek reklamowych w ciągu 2-3 miesięcy. Codziennie otrzymujesz zwrot w postaci do kilku procent. I te pieniądze w zasadzie możesz już wypłacać. Jednak tego typu działanie pozwala Ci tylko na zarobienie tylu pieniędzy, ile zaoferowali na zwrocie paczki. W rzeczywistości jest to nieco mniej, gdyż procesory płatnicze również pobierają swoje prowizje przy wypłatach. Dlatego też wchodząc w tego typu programy należy rozważyć chociaż możliwość re-inwestycji środków o kolejny cykl.

 

Ryzyko w programach dzielących się zyskami

Opisując programy typu Revenue Sharing nie można pominąć zagadnienia ryzyka, którym się one cechują, a jest to dość specyficzne ryzyko, inne niż w pozostałych branżach internetowych.

Ryzyko niemożliwości weryfikacji firmy i twórcy programu

Na rynku obecnie jest bardzo wiele firm z branży RevShare. Większość programów nie ujawnia swoich danych rejestrowych, ani kto jest ich twórcą/właścicielem.

Jednak pozytywnym jest fakt, że od jakiegoś czasu (od pojawienia się MAPs czy Traffic Monsoon) widać postęp w tej kwestii. Coraz więcej twórców nowych inicjatyw pokazuje swoją twarz na webinarach, czy na eventach, czyli spotkaniach na żywo z użytkownikami. To buduje zaufanie.

Trzy podstawowe zasady działania w systemach Revenue Share

1.Wszystko co nowe, jest ryzykowne, wszystko co trwa już wyjątkowo długo też

2.Pierwsi w nowych systemach zarabiają zwykle więcej (mogą znaleźć większą liczbę osób poleconych, a ma to znaczenie zwłaszcza w systemach o płatnościach wielopoziomowych.

3.Jeśli jest się dobrym „rekruterem” czyli efektywnie pozyskuje do systemu nowe osoby, to zarabia się najwięcej.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną poprzez Facebook, komunikator w prawym dolnym rogu lub napisz do mnie na e-mail:

kontakt@korsarzfinansowy.pl
 

Zobacz na czym jeszcze zarabiam :

 

Kasa na śmieciach ! 11% zysku co miesiąc.

 

 

 

  

   Money2Money – Kasa z Neta

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Treść artykułu, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: itotu24.pl, ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem osobistych poglądów autora. Nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, giełdy krytptowalut, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanego kapitału.